Massriot je profesionálna hudobná skupina, ktorá bola založená v októbri roku 2004. Robo Šimko a jeho skupina majú za sebou cez tisíc odohratých koncertov a vystúpení doma, i v zahraničí. Progres v kapele od vzniku je citeľný, z rockovo-metalovej skupiny sa časom vykľula akoby nová skupina, ktorá sa ustálila po relatívne častom striedaní členov. Nový vietor do skupiny priniesol bubeník Ján „Bukino“ Borčík a celé to spečatil svojim príchodom basgitarista Miško Mitrík. Noví členovia priniesli nový vietor a na prelome rokov 2021 a 2022 a na prelome rokov 2021/2022 vydávajú nový album v novom štýle, INDIE ROCK s názvom BUDE TO FAJN, ktorý je melodickejší. Na albume sa objavuje viacero tradičných, ale aj menej tradičných nástrojov, čím vzniká hudobná produkcia, aká na Slovensku zatiaľ nemá obdobu. Na koncerty sa ku pevnému trojčlennému jadru pridáva košický multiinštrumentalista, husľový virtuóz a štúdiový zvukár, zakladajúci člen skupiny SilBand Gabriel Silvay (husle) a Milan Varga, známy a veľmi vyhľadávaný rožňavský klavirista.

Po najúspešnejších singloch z albumu Bude to fajn – Bude to Fajn, Aspremont a Prežiť Niečo Krásne – kapela načína novú kapitolu. Po piatich rokoch sa do kapely vracia bývalý gitarista Marek Osuch, a už aj s ním vychádza vianočný singel Vyšla Hviezda, ktorý žne úspechy od streamov, cez sociálne siete, až po terestriálne vysielanie rozhlasových, ako aj televíznych staníc. Ihneď po tejto piesni skupina začína pracovať na ďalších materiáloch v priestoroch vlastného nahrávacieho štúdia, ako aj v v štúdiu DomCheck, ktorého majiteľom je práve husista Gabino.

Massriot, a well-renowned Indie Rock Band, is made up of a talented team of creative musicians Ropko, Bukino, Miško and Marek. Based in Rožňava, Slovakia, they have a storied history of live performances, musical arrangements, and professional recording sessions. They pride themselves on their technical abilities and musical versatility, breaking boundaries with their unique sound. Explore the site and learn more about the musicians behind the music.